Obecná témata

Dárkové poukazy na pobyty u nás!

By 4.8.2016 2 Comments

Tadááááá!
Famfáry zní na všechny strany. Mile rádi Vám slavnostně představujeme novinku tohoto léta u nás na srubech. Mimo kouzlo přírody a úžasné holandské kozičky, což snad ani není nutno připomínat, jsme na Váš popud nechali vytvořit dárkové poukazy pro Vaše milované!
Proto neváhejte a rezervujte pobyt jako dárek k narozeninám, výročí, oslavě či jen tak pro radost a vykouzlete úsměv na rtech těm nejdražším ve Vašem životě. U nás si odpočne a zrelaxuje každý. Dokonce i pořádnou dřinu u nás lze zažít! Je na každém, jak si svou dovolenou udělá a my ho v rozhodnutí, ať už bude jakékoliv, jedině podpoříme a uděláme vše pro to, aby byl pobyt užitý na 120%.
Záleží nám na Vás a na Vaší spokojenosti. Proto neváhejte a například pod tento článek pište své náměty a připomínky. Další návrhy jsou již v procesu zpracovávání nebo ve „schvalovacím řízení“ :))).

Sbírejte vzpomínky a zážitky, ne věci! 🙂

Join the discussion 2 Comments

  • Romana Burianová napsal:

    Když bych vyhrála soutěž, nejvíc by si odpočinoul můj manžel, jelikož pracuje 7 dnů v týdnu a konečně by musel vypnout. Pořád má moc práce a na odpočinek nemá čas. V případě výhry to prostě musí využít.

  • Michal napsal:

    Nejvíce bych si užil klid v přírodě.

Leave a Reply

No