Tipy na výlety do okolí

Stezka v oblacích

By 3.8.2016 No Comments

Někdy si říkáme, že by bylo nejlepší, aby hosté zůstali na pobyt u nás minimálně měsíc. Tolik krás a zákoutí, která se v okolí našich srubů nachází, to jen tak někde nenajdete. Ani tentokrát nebude výjimkou, že Vás zavedeme a možná i nalákáme na super další tip na výlet.

Dnes se společně podíváme na zoubek místu, které se nachází asi tak 25 km od nás. Tím místem je Dolní Morava, kde si mimo jiné v zimě parádně zalyžujete, nachází Stezka v oblacích, která je nemalým lákadlem pro všechny z blízkého i dalekého okolí.

Proto se ptáme. Proč se nezajet podívat na takovou atrakci, která neoslní jen malé děti, ale také dospělé a ještě, když je to takový kousek od našich srubů?

Jdeme na to!

Dolní Morava je obrovské relaxační, ale i sportovní centrum, kde je možno zažít opravdu hodně. Záleží na ročním období, ve kterém přicházíte. Ale vzhledem k tomu, že my tento tip píšeme v létě, nechme zimu ještě spát a na zimní tipy v tomto areálu se podíváme někdy příště.

Lesní zážitkový park, adrenalinový park, vodní park, koloběžky, pikniky, šlapací káry Berg, golf, dětské cyklo hřiště, lanový park, parní vlak nebo právě Stezka v oblacích… Tohle všechno a ještě více možností na Vás čeká v Relax & sport resort Dolní Morava.

Stezka v oblacích je v nadmořské výšce 1116 m. K jejímu zdolání (výška 55 m) můžete využít lanovku, kola nebo své nožky. Je otevřena od 9.00-20.00 hodin a při cestě dolů je možné využít například 100 metrů dlouhý tobogán a to rozhodně není vše, co na stezce lze naleznout. 🙂 Pro ty, kteří rádi přemýšlí o tragikomických či katastrofických scénářích, máme jednu dobrou zprávu. Věž dokáže odolat i vichřici o síle 200 km/h. Na stavbu se spotřebovalo celkem 380 tun oceli a modřínové dřevo pocházející z Rakouských Alp.

Pro dospělé je vstup bez lanovky za 200,- Kč a pro děti od 3 do 15 let za 120 kaček.

A proč vlastně vůbec vyrazit na Stezku v oblacích? To je jednoduché. Výhled jako na dlani na hlavní hřeben Jeseníků, Krkonoše, Suchý vrch a samozřejmě na celý masiv Kralického Sněžníku a řeku Moravu. A to za to rozhodně stojí!

Tak se tam vypravte a pak se nám pochlubte s fotografiemi toho, co všechno jste viděli a zažili.

Sbírejte vzpomínky a zážitky, ne věci! 🙂